Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel Koral

Hotel Koral

Chorvatsko / Medulin

Rodinný 3hvězdičkový hotel KORAL v Medulinu se nachází v zahradě a je od moře nebo pláže oddělen pouze ulicí. Je to 12 km od římského amfiteátru v Pule (Pulska Arena) a 13 km od Marina Veruda. Útulné pokoje mají bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a některé z nich mají zařízený balkon nebo terasu s výhledem na Medulinský záliv. Hotel má útulnou restauraci s krbem a terasou přímo na pláži.Více...

Charakteristika

Rodinný 3hvězdičkový hotel KORAL v Medulinu se nachází v zahradě a je od moře nebo pláže oddělen pouze ulicí. Je to 12 km od římského amfiteátru v Pule (Pulska Arena) a 13 km od Marina Veruda. Útulné pokoje mají bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a některé z nich mají zařízený balkon nebo terasu s výhledem na Medulinský záliv. Hotel má útulnou restauraci s krbem a terasou přímo na pláži.

Poloha

Centrum: Medulin 1,1 km, veřejný krytý bazén: Medulin 400 m, letiště: Pula 13,8 km, přístav: Pula 14 km, moře / pláž: přímo u moře a na pláži.

Vybavení

Recepce, úschovna zavazadel, WiFi: zdarma, parkování: za poplatek na místě, 4 Eur za auto / den, snídaňová místnost, jídelna, restaurace, nápoje / občerstvení: v blízkosti hotelu, terasa, nekuřácký dům: povoleno pouze mimo hotel (terasa / balkon), slunečníky: za poplatek na pláži, lehátka: za poplatek na pláži.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako další lůžko je možná ve všech typech pokojů, sprcha / WC, vysoušeč vlasů, balkon / terasa: volitelně, klimatizace: zdarma, posezení, satelitní TV, W-Lan: zdarma, připojení k internetu: zdarma, nekuřácké

Typy pokojů / apartmánů

2 lůžkové pokoje - sprcha / WC / balkon, kategorie extra, výhled na moře, ~ 17 m2,
2 lůžkové pokoje - sprcha / WC, kategorie standard, ~ 17 m2,
4 lůžkové pokoje - 2 pokoje FU, sprcha / WC, rodinný pokoj, 1 manželská postel, 2 samostatné postele, min. 2 plně platící hosté a 1 dítě do 13,9 let, ~ 40 m2,
4 lůžkové pokoje - 2 pokoje FU, sprcha / WC / balkon, rodinný pokoj, 1 manželská postel, 2 samostatné postele, min. 2 plně platící hosté a 1 dítě do 13,9 let, ~ 40 m2.

Strava v ceně

Snídaně, snídaně formou bufetu.

Služby v ceně

10% sleva v hotelové a la carte restauraci.

Pro děti

Vysoká dětská židlička.

Pro děti (za příplatek na místě)

Dětská postýlka: 5 € na den, při registraci a na vyžádání.

Zvíře

Do 10 kg: 5 EUR denně (poplatek na místě), bez krmiva, pouze na vyžádání, od 10 do 35 kg: 10 EUR za den (poplatek na místě) bez krmiva, pouze na vyžádání.

Užitečné informace

Kreditní karty: MasterCard, Visa, bezbariérový přístup: Ne, příjezd od: 14:00, odjezd do: 10:00.

Poplatky hrazené na místě

Turistická daň: 1,40 EUR za osobu / noc, od 11 do 17,9 let 0,70 EUR za dítě / noc, registrační poplatek: 2 EUR za osobu / pobyt.
Medulin - Informace
Chorvatsko - Informace
Koral_medulin2.jpg
Koral_medulin1.jpg
Koral_medulin3.jpg
Koral_medulin4.jpg
Koral_medulin5.jpg
Koral_medulin6.jpg
Koral_medulin7.jpg
Chorvatsko - Informace:

nazev

Chorvatsko

popis

Chorvatsko je jednou z nejmenších evropských zemích, se svými 4,4 miliony obyvatel, se rozkládá na ploše 56 tisíc km čtverečních. Pokud jste již Chorvatsko navštívili, jistě si pamatujete tamní horké léto nebo kouzelný podzim, netknutou přírodu a starobylé uličky zdejších měst. Když si však ráno před zrcadlem upravujete kravatu nebo když píšete tužkou, pomyslíte také na Chorvatsko ? Kravata totiž není nic jiného, než původní ozdoba chorvatských vojáků ze 17.století a mechanickou tužku zhotovil jako první chorvatský vynálezce S. Penkala.
Tradice chorvatského cestovního ruchu je dlouhá, svůj kousek světa tady najdou robinsoni i obchodníci, horolezci, jachtaři, milovníci přírody i kultury, sportovci i rekreanti. Každý si zde příjemně odpočine od všednosti. Památky světového kulturního a historického dědictví posunují zemi na přední místo v evropské kultuře.Poprvé se dá Chorvatska přijet náhodně, každou další návštěvu si však zaslouží svou krásou, rozmanitostí a pohostinností.
Nejčastějším cílem turistů je bezpochyby Jadranské moře, které je mimořádně čisté a v některých místech průzračné až do hlouby 50 metrů. Velmi členité chorvatské pobřeží tvoří převážnou část pobřeží východního Jadranu, jeho celková délka včetně ostrovů je 5835 km. Na Istrii a v nejsevernějších částech Chorvatska tam, kde je pobřeží vápencové, jsou břehy vysoké, strmé, skalnaté a zkrasovělé. V oblastech flyše je pobřeží nízké, písčité a právě tam jsou nejkrásnější pláže. Makarská riviéra je proslulá svými malebnými, oblázkovými plážemi.
Jadranské pobřeží a ostrovy patří do oblasti jadransko-středomořského podnebí. Je mírné, s krátkými a mírnými zimami a dlouhými a teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec.
Turisticky nejvyspělejším regionem je Istrie, kraj kde se dohromady snoubí vyspělá kultura s antickým amfiteatrem, kamenná městečka s moderními turistickými komplexy a bohatá nabídka obchodů s moderním životním stylem náročného turisty. Cesta k jihu vede před Kvarnerskou riviéru na Dalmácii. Zatímco Kvarnerské ostrovy jsou synonymem pro specifičnost a přitažlivost je Dalmácie charakteristická dlouhými plážemi s borovými lesíky, starými městy a městečky. Upravené a čisté pláže, tisíce zátok a ostrovů, i to jsou důvody, proč je Dalmatská riviéra nejvíce navštěvovanou oblastí českými turistiky.
Jednotkou měny je kuna (1 HRK), která se dělí na 100 lip. Chorvatskou měnu lze zakoupit u českých bank a směnáren, v letní sezóně je v některých letoviscích také možná přímá směna Kč na kuny, vždy směníte EURa nebo jinou konvertibilní měnu.
Do Chorvatska je možno cestovat bez víza s platným cestovní pasem ČR, přičemž chorvatské orgány požadují, aby cestovní doklad byl platný minimálně po dobu pobytu na území Chorvatska. Chorvatsko jednostranně umožňuje vstup na své území také na základě předložení občanského průkazu ČR. Jako cestovní doklad k cestování do Chorvatska lze použít občanský průkaz ČR vydávaný od druhé poloviny roku 2000 a obsahující strojově čitelnou zónu. Počínaje dnem 19.8.2011 jsou občanské průkazy akceptovány jako platné cestovní doklady pro vstup na území Chorvatské republiky i při letecké přepravě.
Dovoz potravin a nápojů do Chorvatské republiky je omezen na "přiměřené množství vzhledem k délce cesty a počtu cestujících". Určení "přiměřenosti" je v kompetenci celních orgánů. Celní předpisy Chorvatské republiky povolují bezcelní dovoz předmětů osobní potřeby. Termínem “předměty osobní potřeby” jsou podle celního zákona myšleny výlučně předměty určené pro osobní potřebu během cesty a po dobu pobytu v zahraničí (oděvy, obuv, předměty osobní hygieny). Pro osobní potřebu a potřebu ostatních rodinných příslušníků je možné dočasně dovézt předměty jako např. videokamera, fotoaparát, sportovní výstroj, atd.
Na základě předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče na území Chorvatska. Občanům ČR je na území Chorvatska poskytnuta nutná a neodkladná zdravotní péče na účet příslušné české pojišťovny. K poskytování zdravotní péče v Chorvatsku a uplatňování nároků na poskytnutí zdravotní péče se nachází na webové stránce Centra mezistátních úhrad www.cmu.cz. Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje využívat ve všech nouzových případech v maximální míře telefonní číslo jednotného integrovaného záchranného systému 112 bez dalších předvoleb.
Medulin - Informace:

Obecné informace

Je rybářské městečko ležící 10 km od Puly v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a mělkém Medulinském zálivu. Pro velmi dobré přírodní podmínky navštěvují Medulin s oblibou rodiny s dětmi. Moře v Medulinu je průzračné, pláže zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku, borový les zde sahá až k plážím. Medulin má jednu z největších nabídek sportovních aktivit na celém istrijském pobřeží, podmínky pro sportovní vyžití jsou tu opravdu velmi dobré. Diskotéky, společenské hry, proslulý klub Aquarius s diskotékou a živou hudbou.