Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Aminess Laguna Hotel

Aminess Laguna Hotel

Chorvatsko / Novigrad

Hotel je situován přímo na pláži a nabízí komfortní ubytování s možnností spousty aktivit včetně zábavného klubu pro děti a živé hudby večer pro dospělé hosty. Novigrad je atraktivní místo vzdálené jen 10 minut pohodlné chůze po  pobřežní promenádě.Více...

Charakteristika

Hotel je situován přímo na pláži a nabízí komfortní ubytování s možnností spousty aktivit včetně zábavného klubu pro děti a živé hudby večer pro dospělé hosty. Novigrad je atraktivní místo vzdálené jen 10 minut pohodlné chůze po  pobřežní promenádě.

Poloha

Centrum Novigrad 800 m, vedlejší budova Aminess Maestra Hotel 50 m, potraviny: Novigrad 500 m, nákupy: Novigrad 800 m, vlak:: Koper 40 km, letiště: Triest 60 km,  moře: Novigrad 80 m,  
pláž: Novigrad 80 m.

Vybavení

Recepce; hotelová hala, televizní místnost, bezdrátová síť: zdarma, místnost pro jízdní kola, výtah, parkoviště: zdarma, jídelní sál, restaurace, bar, terasa, slunečníky: zdarma, lehátka: zdarma. plážový servis: platba na místě.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka na vyžádání, sprchový kout / WC, vysoušeč vlasů, balkon/terasa, klimatizace: zdarma, telefon, satelitní televize, Wi-Fi: zdarma, nekuřácké prostory

Typy pokojů / apartmánů

2-3 lůžkový pokoj, sprcha/WC, ~ 13 m2,
2-3 lůžkový pokoj, sprcha/WC, Economy, strana park,~ 13 m2,
2-3 lůžkový pokoj, sprcha/WC/balkón, Extra, strana moře~ 16 m2,
2-3 lůžkový pokoj, sprcha/WC/balkón, strana park ~ 13 m2

Wellness (v ceně)

Venkovní bazén, pro děti pouze v doprovodu dospělých. Venkovní bazén: sladká voda, 330m2,
1x voucher na wellness pro plně platící hosty / hodnota voucheru 10 Euro (masáže, kosmetika) do hotelových wellness zařízení.

Wellness (za příplatek)

Lázeňký komplex cca 2500m2, parní lázeň, finská sauna, bazén s mořskou vodou 25x12m, bio sauna, odpočívárna, kosmetika, masáže, VIP část: finská, turecká a bio sauna, odpočívárna (pro 2-4 hosty). Sportovní komplex, Aquapark.

Strava v ceně

Polopenze, snídaňový bufet, večerní bufet, nápoje k večeři: neomezeně místní bílé/červené víno, pivo, nealko, cola,džusy, voda.

Aktivity v místě pobytu (za poplatek)

Posilovna, půjčovna kol, půjčovna člunů, fotbal, míčové sporty, minigolf, tenis.

Pro děti

Dětská postýlka, herní místnost, dětské hřiště, dětský bazén, vysoká dětská židlička, hlídání dětí, dětský klub

Zvíře

Domácí zvířata nejsou povolena.

Užitečné informace

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, Bezbariérový přístup: Ne, Příjezd od: 15:00, Uvolnění pokoje do: 10:00

V ceně ubytování zahrnuto

Ubytování na daný počet nocí, spotřeba el. energie a vody, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, pojištění CK, klimatizace a internet, parkování. některé služby wellnes.

Letní tip

Kola, míčové sporty, půjčovna člunů, lázeňské procedury.
Novigrad - Informace
Chorvatsko - Informace
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD2B-19.jpg
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD2D-19.jpg
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD2C-19.jpg
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD4M-19 (1).jpg
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD4S-19.jpg
AMINESSLAGUNA_NOVIGRAD4O-19.jpg
Chorvatsko - Informace:

nazev

Chorvatsko

popis

Chorvatsko je jednou z nejmenších evropských zemích, se svými 4,4 miliony obyvatel, se rozkládá na ploše 56 tisíc km čtverečních. Pokud jste již Chorvatsko navštívili, jistě si pamatujete tamní horké léto nebo kouzelný podzim, netknutou přírodu a starobylé uličky zdejších měst. Když si však ráno před zrcadlem upravujete kravatu nebo když píšete tužkou, pomyslíte také na Chorvatsko ? Kravata totiž není nic jiného, než původní ozdoba chorvatských vojáků ze 17.století a mechanickou tužku zhotovil jako první chorvatský vynálezce S. Penkala.
Tradice chorvatského cestovního ruchu je dlouhá, svůj kousek světa tady najdou robinsoni i obchodníci, horolezci, jachtaři, milovníci přírody i kultury, sportovci i rekreanti. Každý si zde příjemně odpočine od všednosti. Památky světového kulturního a historického dědictví posunují zemi na přední místo v evropské kultuře.Poprvé se dá Chorvatska přijet náhodně, každou další návštěvu si však zaslouží svou krásou, rozmanitostí a pohostinností.
Nejčastějším cílem turistů je bezpochyby Jadranské moře, které je mimořádně čisté a v některých místech průzračné až do hlouby 50 metrů. Velmi členité chorvatské pobřeží tvoří převážnou část pobřeží východního Jadranu, jeho celková délka včetně ostrovů je 5835 km. Na Istrii a v nejsevernějších částech Chorvatska tam, kde je pobřeží vápencové, jsou břehy vysoké, strmé, skalnaté a zkrasovělé. V oblastech flyše je pobřeží nízké, písčité a právě tam jsou nejkrásnější pláže. Makarská riviéra je proslulá svými malebnými, oblázkovými plážemi.
Jadranské pobřeží a ostrovy patří do oblasti jadransko-středomořského podnebí. Je mírné, s krátkými a mírnými zimami a dlouhými a teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec.
Turisticky nejvyspělejším regionem je Istrie, kraj kde se dohromady snoubí vyspělá kultura s antickým amfiteatrem, kamenná městečka s moderními turistickými komplexy a bohatá nabídka obchodů s moderním životním stylem náročného turisty. Cesta k jihu vede před Kvarnerskou riviéru na Dalmácii. Zatímco Kvarnerské ostrovy jsou synonymem pro specifičnost a přitažlivost je Dalmácie charakteristická dlouhými plážemi s borovými lesíky, starými městy a městečky. Upravené a čisté pláže, tisíce zátok a ostrovů, i to jsou důvody, proč je Dalmatská riviéra nejvíce navštěvovanou oblastí českými turistiky.
Jednotkou měny je kuna (1 HRK), která se dělí na 100 lip. Chorvatskou měnu lze zakoupit u českých bank a směnáren, v letní sezóně je v některých letoviscích také možná přímá směna Kč na kuny, vždy směníte EURa nebo jinou konvertibilní měnu.
Do Chorvatska je možno cestovat bez víza s platným cestovní pasem ČR, přičemž chorvatské orgány požadují, aby cestovní doklad byl platný minimálně po dobu pobytu na území Chorvatska. Chorvatsko jednostranně umožňuje vstup na své území také na základě předložení občanského průkazu ČR. Jako cestovní doklad k cestování do Chorvatska lze použít občanský průkaz ČR vydávaný od druhé poloviny roku 2000 a obsahující strojově čitelnou zónu. Počínaje dnem 19.8.2011 jsou občanské průkazy akceptovány jako platné cestovní doklady pro vstup na území Chorvatské republiky i při letecké přepravě.
Dovoz potravin a nápojů do Chorvatské republiky je omezen na "přiměřené množství vzhledem k délce cesty a počtu cestujících". Určení "přiměřenosti" je v kompetenci celních orgánů. Celní předpisy Chorvatské republiky povolují bezcelní dovoz předmětů osobní potřeby. Termínem “předměty osobní potřeby” jsou podle celního zákona myšleny výlučně předměty určené pro osobní potřebu během cesty a po dobu pobytu v zahraničí (oděvy, obuv, předměty osobní hygieny). Pro osobní potřebu a potřebu ostatních rodinných příslušníků je možné dočasně dovézt předměty jako např. videokamera, fotoaparát, sportovní výstroj, atd.
Na základě předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče na území Chorvatska. Občanům ČR je na území Chorvatska poskytnuta nutná a neodkladná zdravotní péče na účet příslušné české pojišťovny. K poskytování zdravotní péče v Chorvatsku a uplatňování nároků na poskytnutí zdravotní péče se nachází na webové stránce Centra mezistátních úhrad www.cmu.cz. Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje využívat ve všech nouzových případech v maximální míře telefonní číslo jednotného integrovaného záchranného systému 112 bez dalších předvoleb.
Novigrad - Informace:

nazev

Novigrad

popis

Zemědělské a rybářské městečko, přístav a poměrně rušné a významné letovisko 15 km jižně od Umagu a 15 km jihozápadně od vnitrozemské Buje, má 2 500 obyvatel. Novigrad se rozkládá v chráněné poloze malebně rozložen na vápencovém poloostrůvku při vstupu do širokého zálivu, v jehož závěru se do moře vlévá řeka Mirna. Nové čtvrti navazují oběma směry na sever i na jih. Zvláštností novigradského přístavu jsou jednoduché konstrukce, jakási bidla pro vytažení rybářských člunů do 2 - 3 m výše, aby byly chráněny v případě velkého vlnobití. Pláže u hotelů jsou kombinací oblázků, skalisek a betonových plat. Vegetace (borové lesy) sahá místy až k plážím.