Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Gasthof Brixnerwirt

Gasthof Brixnerwirt

Rakousko / Brixen im Thale

Hotel se nachází v centru Brixen im Thale v těsné blízkosti zastávky autobusu, vlaku a skibusu, 450 m od lanovky s letním i zimním provozem. Třípatrový hotel disponuje recepcí, společenskou místností, lyžárnou, kolárnou, místností pro úschovu obuvi, restaurací, barem, jídelnou, výtahem, terasou a zahrádkou pro hosty. Celý hotel je zařízen v tyrolském stylu, wi-fi zdarma. Ubytování s domácími mazlíčky není možné. Hotel přijímá kreditní karty EC, MasterCard, Visa, Bezbariérový přístup není zřízen, hotel nemá vlastní parkoviště, avšak lze parkovat na přilehlém náměstí. Ubytování probíhá od 14.00 hod, uvolnění pokoje do 10.00 hod.Více...

Charakteristika

Hotel se nachází v centru Brixen im Thale v těsné blízkosti zastávky autobusu, vlaku a skibusu, 450 m od lanovky s letním i zimním provozem. Třípatrový hotel disponuje recepcí, společenskou místností, lyžárnou, kolárnou, místností pro úschovu obuvi, restaurací, barem, jídelnou, výtahem, terasou a zahrádkou pro hosty. Celý hotel je zařízen v tyrolském stylu, wi-fi zdarma. Ubytování s domácími mazlíčky není možné. Hotel přijímá kreditní karty EC, MasterCard, Visa, Bezbariérový přístup není zřízen, hotel nemá vlastní parkoviště, avšak lze parkovat na přilehlém náměstí. Ubytování probíhá od 14.00 hod, uvolnění pokoje do 10.00 hod.

Poloha

Rodinný hotel je situován v centru města Brixen im Thale, v jehož blízkosti je možnost nákupů a kulturního vyžití. Brixen je výchozím bodem do jedné z největších lyžařských oblastí na světě.  Přímo u hotelu se nachází zastávka skibusu a přímý vstup do lyžařského arealu. Oblast kolem Brixentalu, Hohe Salve a St. Johann v Tyrolsku nabízí přes 449 kilometrů sjezdovek a více než 40 km běžkařských tratí. Kitzbühelerské Alpy nabízí celkem tisíc kilometrů sjezdovek, paradisiacal podmínky pro lyžařské tury, přes 600 km běžkařských tras,orané zimní turistické stezky. V Brixenu im Thale je možné vyzkoušet turistiku na sněžnicích se zkušenými průvodci,  zimní romantickou jízdu kočárem, sáňkování, sporty na ledě nebo bowling. V obci Hochbrixen je možné navštívit Alepniglu - vesnici vyrobenou z ledu a sněhu s možnosti přenocování v iglú a zhlédnutí exponátů ICE-LAND, které se každoročně mění. Díky své poloze je Brixen současně ideální i pro letní odpočinkovou i aktivní dovolenou v Tyrolsku. Snadné a náročné trasy vás zavedou do nejkrásnějších oblastí mezi Hohe Salve, Gaisberg, Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser. Příležitosti pro dovolenou založenou na činnosti v regionu jsou četné a rozmanité. K dispozici jsou venkovní sporty, horolezectví, rybaření, vodní sporty a tenis. Bazény a jezera v Brixen im Thale a Kitzbühelerských Alpách nabízejí svěží alternativu. Turistům je dispozici více, než 500 km turistických stezek, 600 km stezek pro silniční a horská kola, tematické stezky, vícedenní tury a rodinné tury. Milovníci odpočinkové dovolené mohou využít 9 golfových hřišť ve vzdálenosti do 50 km, bazeny a jezera, tenisové kurty. Oblast nabízí také adrenalinové sporty - horolezectví, létání a dalšíí outdoorové aktivity.   Pro děti je k dispozici dětské hřiště, rekreační středisko s koupalištěm, veřejný bazen a dětská ZOO.

Vybavení

Hotel je vybaven recepcí, společenskou místností, lyžárnou, kolárnouu, místností pro úschovu obuvi, restaurací, barem, jídelnou, terasou, výtahem a zahrádkou pro hosty. Pokoje jsou 2 -4lůžkové s vlastním sociálním zařízením, posezením, některé s balkonem. Hotel nemá vlastní parkoviště, parkování je možné na přilehlém náměstí. Bezbarierový přístup není zřízen, ubytování s domácími mazlíčky není možné. Příjezd do hotelových pokojů možný od 14.00 hod, uvolnění pokoje do 10.00 v den odjezdu.

Vybavení pokojů

Hotel disponuje 2-4lůžkovými pokoji na celkem třech podlaží, kdy lze využít výtah. Každý pokoj má své sociální zařízení, posezení, kabelovou televizi, trezor, vysoušeč vlastů, některé pokoje jsou s balkonem. Lze zapůjčit dětskou postýlku.

Typy pokojů / apartmánů

2 lůžka sprcha/WC, ~ 20 - 30 m2, 2-3 lůžka sprcha/WC/balkón, ~ 20-30 m2, 2-4 lůžka sprcha/WC, ~ 20 - 30 m2

Strava v ceně

Polopenze, snídaňový bufet, salátový bufet, večeře - k výběru 3 chody, možnost vegetarianské stravy.

Služby v ceně

Stolní tenis, stolní fotbal

Pro děti

Dětská postýlka, dětské menu, vysoká dětská židlička

Zvíře

Domácí zvířata nejsou povolena.

Užitečné informace

Hotel příjímá kreditní karty EC, MasterCard, Visa. Bezbarierový přístup není zřízen a není možnost ubytování s domácími mazlíčky.  Příjezd do hotelového pokoje od 14.00 hod, uvolnění pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

V ceně ubytování zahrnuto

Elektrický proud, voda, ručníky, úklid na konci pobytu, ložní prádlo, topení, pojištění CK.

Letní tip

Brixen je výchozím bodem do Regionu Brixental a  díky své poloze je ideální pro letní odpočinkovou i aktivní dovolenou v Tyrolsku. Snadné a náročné trasy vás zavedou do nejkrásnějších oblastí mezi Hohe Salve, Gaisberg, Kitzbüheler Horn a Wilder Kaiser. Příležitosti pro dovolenou založenou na činnosti v regionu jsou četné a rozmanité. K dispozici jsou venkovní sporty, horolezectví, rybaření, vodní sporty a tenis. Bazény a jezera v Brixen im Thale a Kitzbühelerských Alpách nabízejí svěží alternativu. Turistům je dispozici více, než 500 km turistických stezek, 600 km stezek pro silniční a horská kola, tematické stezky, vícedenní tury a rodinné tury. Milovníci odpočinkové dovolené mohou využít 9 golfových hřišť ve vzdálenosti do 50 km, bazeny a jezera, tenisové kurty. Oblast nabízí také adrenalinové sporty - horolezectví, létání a dalšíí outdoorové aktivity.   Pro děti je k dispozici dětské hřiště, rekreační středisko s koupalištěm, veřejný bazen a dětská ZOO.

Zimní tipy

Brixen je současně i  výchozím bodem do jedné z největších lyžařských oblastí na světě.  Přímo u hotelu je  zastávka skibusu a přímý vstup do lyžařského arealu. Oblast kolem Brixentalu, Hohe Salve a St. Johann v Tyrolsku nabízí přes 449 kilometrů sjezdovek a více než 40 km běžkařských tratí. Kitzbühelerské Alpy nabízí celkem tisíc kilometrů sjezdovek, paradisiacal podmínky pro lyžařské tury, přes 600 km běžkařských tras,orané zimní turistické stezky. V Brixenu im Thale je možné vyzkoušet turistiku na sněžnicích se zkušenými průvodci,  zimní romantickou jízdu kočárem, sáňkování, sporty na ledě nebo bowling. V obci Hochbrixen je možné navštívit Alepniglu - vesnici vyrobenou z ledu a sněhu s možnosti přenocování v iglú a zhlédnutí exponátů ICE-LAND, které se každoročně mění.  :
Rakousko - Informace
Rakousko - Informace:

Obecné informace

Do rakouských Alp v našem sousedním státě jezdí každoročně stále více hostů, turistů a lyžařů. Právě rakouské hory jsou díky své vzdálenosti pro naše hosty nejdostupnější a nejrychleji dosažitelné. Nabízí lyžování od níže položených oblastí, které vyhovují rodinám s dětmi nebo začátečníkům, až po vysokohorské oblasti s možností lyžování na ledovcích téměř po celý rok. Rakousko je ale i rájem pro vyznavače snowboardingu či alpinismu. Dnes má Rakousko více než 3 500 nejmodernějších lanovek, přes 22 000 km sjezdových tratí a osm ledovcových areálů, kde se můžete oddávat bílému sportu po celý rok. Tyrolsko je třetí největší spolkovou zemí Rakouska, ale vzhledem k lyžování a zimnímu turistickému ruchu celkově, stojí přesvědčivě na prvním místě. Nabízí širokou paletu lyžařských možností od vysoce prestižních středisek až po oblasti klidné rodinné rekreace. K největším lyžařským střediskům patří Ötztal se střediskem Sölden, kde se každý rok zahajuje SVĚTOVÝ POHÁR alpském lyžování. Salcbursko sice nedosahuje počtem zimních středisek rozsahu Tyrolska,ale jejich kvalitou, rozmanitostí nabídky a úrovní zázemí se mu určitě vyrovná. Mezi nejlepší a současně nejznámější střediska patří bezesporu Europa/Sportregion Kaprun - Zell am See, jehož součástí je i ledovec Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování. Rakousko je zemí, ve které se rekreace na lyžích stala především během posledních 20 let podstatným zdrojem ekonomických příjmů a zimní turistický ruch je důležitým faktorem národního hospodářství celé země i životní úrovně místních obyvatel.