Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel Astoria

Hotel Astoria

Slovinsko / Bled

Nachází se v samém srdci historického města Bled, obklopené krásným jezerem, nedotčenou přírodou a výhledem na jedinečný hrad Bled.Více...

Poloha

Nachází se v samém srdci historického města Bled, obklopené krásným jezerem, nedotčenou přírodou a výhledem na jedinečný hrad Bled.

Vybavení pokojů

Na pokojích je k dispozici klimatizace, wi-fi připojení na internet, TV, minibar, trezor, telefon a vysoušeč vlasů.

Typy pokojů / apartmánů

2-3 lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC, typ standard bez balkónu, ~ 18 m2,
2 lůžkový pokoj, koupelna / sprcha / WC / typ standard s balkónem, standardní, ~18 m2,
2-4 lůžkový rodinný pokoj, koupelna / sprcha / WC / balkon, ~ 23 m2.

Wellness (v ceně)

Parní a finská sauna, vstup na 3 hodiny, vnitřní a venkovní vířivka (pro 8 osob) je 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě. Vstup pouze pro osoby od 18 let.

Wellness (za příplatek)

Další vstup do saunového centra, solárium, masáže a relaxační programy, fitness.

Strava v ceně

Polopenze formou bufetu.

Aktivity v místě pobytu (za poplatek)

Parní lázeň: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě, Sauna: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě, Finská sauna: 1 x během pobytu bezplatně, jinak za poplatek, platí se na místě

Pro děti

Dětská postýlka

Užitečné informace

Kreditní karty: Debetní karty / EC karty, MasterCard, Visa, Přístup pro vozíčkáře: Ano, Příjezd od: 14:00 hodin, Odjezd do: 11:00 hodin.
Slovinsko - Informace
ASTORIA_BLED2A-15-XYX-01.JPG
ASTORIA_BLED2B-15.JPG
ASTORIA_BLED3C-15-XYX-01.JPG
ASTORIA_BLED3E-15.JPG
ASTORIA_BLED3F-15.JPG
ASTORIA_BLED4A-14.JPG
ASTORIA_BLED4A-14_KOPIE.JPG
ASTORIA_BLED4L-14.JPG
ASTORIA_BLED5B-14.JPG
ASTORIA_BLED5C-15.JPG
ASTORIA_BLED5G-14.JPG
ASTORIA_BLED5H-14.JPG
ASTORIA_BLED5I-14.JPG
ASTORIA_BLED5J-14.JPG
ASTORIA_BLED5K-14.JPG
Slovinsko - Informace:

Obecné informace

Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.