Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel Ribno

Hotel Ribno

Slovinsko / Bled

Hotel Ribno se nachází v blízkosti slovinské alpské perly jezera Bled, v idylické vesnici, po které je pojmenováno. Svou polohou na okraji smrkového lesa potěší všechny, kteří hledají klid a relaxaci v těsném kontaktu s přírodou. Hotel je ideálním výchozím bodem pro turistické a cyklistické výlety, rybaření, adrenalinové zážitky a další sportovní výzvy v okolí.Více...

Charakteristika

Hotel Ribno se nachází v blízkosti slovinské alpské perly jezera Bled, v idylické vesnici, po které je pojmenováno. Svou polohou na okraji smrkového lesa potěší všechny, kteří hledají klid a relaxaci v těsném kontaktu s přírodou. Hotel je ideálním výchozím bodem pro turistické a cyklistické výlety, rybaření, adrenalinové zážitky a další sportovní výzvy v okolí.

Poloha

Centrum: Feldes 1,8 km, potraviny: Feldes 500 m, obchody: Feldes 1,8 km, vlakové nádraží: Feldes Jezero 3 km, letiště: Lublaň 35 km, golf 5 km, jezero Bled 2 km.

Vybavení

Recepce, hala / lobby, společenská místnost, čítárna, TV místnost, WiFi: zdarma, výtah, parkoviště: zdarma (na vyžádání), jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, zahrada, seminární místnost, konferenční místnost.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako extra lůžko ve všech typech pokojů, koupelna nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, telefon, kabelová TV, W-Lan: zdarma, trezor: zdarma na recepci.

Typy pokojů / apartmánů

2-3 lůžkové pokoje - koupelna / sprcha / WC, standard, ~ 20 m2,
2-3 lůžkové pokoje - koupelna / sprcha / WC / balkon, standard, ~ 20 m2,
1 lůžkové pokoje - koupelna / sprcha / WC, ~ 17 m2.

Wellness (v ceně)

Wellness plocha: 50 m2, pro děti od 18 let. Zdarma 1 x na osobu a pobyt, další vstupy se platí na místě: sauna, finská sauna, whirlpool, relaxační místnost.

Strava v ceně

Snídaně, snídaně formou bufetu.

Strava za příplatek

rezervace večeře (3 chody): menu nebo bufet.

Pro děti (za příplatek na místě)

Postýlka: 10 EUR za den (v závislosti na dostupnosti).

Zvíře

10 EUR / zvíře / den, poplatek na místě, bez krmiva.

Užitečné informace

Kreditní karty: ATM / EC karta, MasterCard, Visa, bezbariérový přístup: ne, příjezd od: 14:00, odjezd do: 11:00.

Poplatky hrazené na místě

Turistická daň: 3,13 EUR za osobu / den, od 7 do 17,9 let 1,56 EUR za dítě / den.
Slovinsko - Informace
ribno_bled12.jpg
ribno_bled5.jpg
ribno_bled6.jpg
ribno_bled7.jpg
ribno_bled8.jpg
ribno_bled9.jpg
ribno_bled10.jpg
ribno_bled11.jpg
ribno_bled16.jpg
ribno_bled15.jpg
ribno_bled14.jpg
ribno_bled13.jpg
ribno_bled4.jpg
ribno_bled3.jpg
ribno_bled2.jpg
ribno_bled1.jpg
Slovinsko - Informace:

Obecné informace

Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.