Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel Aquapark Žusterna

Hotel Aquapark Žusterna

Slovinsko / Koper

hotel poskytuje ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkonem i bez balkonu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Dvoulůžkový pokoj bez balkonu má rozlohu cca 23 m2 a je vybaven manželskou postelí. Dvoulůžkový pokoj s balkonem nebo terasou má rozlohu cca 25 m2, je vybaven manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky a lze jej doplnit 1 přistýlkou nebo dětskou postýlkou. V pokojích je k dispozici klimatizace, sat. TV, telefon, vysoušeč vlasů a minibar. Více...

Název ubytování

Hotel Aquapark Žusterna***

Poloha

Slovinsko, Koper; hotel leží v klidnější části města, jen pár kroků od moře a přibližně 1,5 km od centra města Koper

Popis ubytování

hotel poskytuje ubytování v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkonem i bez balkonu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Dvoulůžkový pokoj bez balkonu má rozlohu cca 23 m2 a je vybaven manželskou postelí. Dvoulůžkový pokoj s balkonem nebo terasou má rozlohu cca 25 m2, je vybaven manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky a lze jej doplnit 1 přistýlkou nebo dětskou postýlkou. V pokojích je k dispozici klimatizace, sat. TV, telefon, vysoušeč vlasů a minibar.

Vybavení a služby

součástí hotelového komplexu s aquaparkem, ve kterém naleznete venkovní a kryté bazény s vyhřívanou mořskou i sladkou vodou, je také restaurace se středomořskou i mezinárodní kuchyní, recepce, výtah, aperitiv bar, dětský koutek, parkoviště, podzemní garáže a sluneční terasa s výhledem na moře a město. Wellnes centrum nabízí unikátní římsko-irské lázně s mineralizovanými bazény, finskou saunu, tureckou lázeň, solária, kardio fitness, kryoterapie a thajské masáže.

Stravování

polopenze, snídaně i večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů (plná penze).

Pláž

50 m, pláž přímo u hotelu. Podél pobřeží vede cyklistická a in-line stezka.

Sport a zábava

dominantou ubytování je moderní aquapark s mnoha vodními atrakcemi, který se pyšní titulem největší aquapark na slovisnkém pobřeží. Sportovcům doporučujeme návštěvu sportovního centra Bonifika v Koperu, dále fotbalový stadion, atletika, sportovní hala a zejména tenisové kurty. Dále také minigolf s 19 jamkami, stolní tenis, basketbal, volejbal a futsal. Cyklistické stezky spojující Koper s Portoroží jsou vhodné také pro kolečkové brusle. Pokud toužíte po námořnických zkušenostech, můžete si proajmout loď. Pěší turistika.

Možnosti dopravy

vlastní

Základní služba zahrnuje

ubytování na daný počet nocí; polopenzi; klimatizaci; vstup do aquaparku Žusterna; parkování v hotelové garáži; animační program hotelu; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

dětská postýlka, plná penze, léčebné a relaxační procedury, vstup do sauny

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: pobytová taxa 2 Eur / osoba / den, registrační poplatek 1,50 Eur / osoba / pobyt.

Tipy na výlet

Izola - 6 km, staré rybářské město ve Slovinsku s historickým centrem, kde můžete navštívit palác Besenghi degli Ughi se světle modrou fasádou nebo Manzioliův dům - jedna z nejstarších budov v Izole, která pochází z roku 1470. Ankaran - cca 10 km, výletní místo s krásnou pláží.

Poznámka

pobyt lze zkrátit nebo prodloužit, min. délka 3 noci. Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu.


Koper - Informace
Slovinsko - Informace
12549557.jpg
12549879.jpg
12549464.jpg
Aquapark-Zusterna-zunanji.jpg
73152506.jpg
12549490.jpg
13227396.jpg
13227377.jpg
12548931.jpg
12548954.jpg
12549125.jpg
12551068.jpg
13226836.jpg
13226856.jpg
13227090.jpg
13227106.jpg
13227134.jpg
13226928.jpg
13227058.jpg
13227078.jpg
12551081.jpg
12548974.jpg
12549422.jpg
12551004.jpg
Slovinsko - Informace:

Obecné informace

Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.
Koper - Informace:

nazev

Slovinské Pobřeží - Koper

popis

Kouzelné historické město plné mystické atmosféry
a krásných historických památek. Koper je považován za
administrativní centrum a současně za jeden z největších
a nejmodernějších přístavů slovinského pobřeží. Město
bylo původně založeno na ostrově a s pevninou spojeno až v 19. století. Dnes se jeho historická část rozkládá na
nevelkém poloostrově, kterému vévodí dominantní katedrála
sv. Nazaria a renesanční brána, která je pozůstatkem
starověkého opevnění města Koper. Městská věž katedrály s vyhlídkou je vysoká téměř 40 metrů. Celá jižní část náměstí je tvořena největším z paláců a to Palácem Prétorů. Znaveným
nohám cestovatelů přinesou velkou úlevu příjemné restaurace
a bary, nákupním maniakům zase vyrazí dech
množství obchůdků.