Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Hotel Toplice

Hotel Toplice

Slovinsko / Čatež

hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, mají vlastní sociální zařízení (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon (pokoje v patře) nebo terasu (pokoje v přízemí), do vybavení dále patří také sat. TV, klimatizace, minibar, telefon a trezor. Rozloha pokoje 30 m2. Rodinné pokoje až pro 5 osob (2 pevná lůžka + 2 přistýlky pro děti + 1 dítě bez lůžka) na vyžádání za příplatek. Více...

Název ubytování

Hotel Toplice

Poloha

Slovinsko, Čatež; hotel Toplice se nachází v klidné lokalitě termálních lázní Čatež a je propojen zastřešeným koridorem se Zimní i Letní termální riviérou

Popis ubytování

hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky nebo 1 dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, mají vlastní sociální zařízení (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon (pokoje v patře) nebo terasu (pokoje v přízemí), do vybavení dále patří také sat. TV, klimatizace, minibar, telefon a trezor. Rozloha pokoje 30 m2. Rodinné pokoje až pro 5 osob (2 pevná lůžka + 2 přistýlky pro děti + 1 dítě bez lůžka) na vyžádání za příplatek.

Vybavení a služby

termální riviéra s vodní plochou o rozloze více než 10 000 m2 je přístupná po celý rok - Zimní riviéra (Winter Thermal Riviera) s krytými bazény s termální vodou, vířivkami, tobogány, divokou řekou, pirátskou lodí pro děti a spoustou dalších atrakcí. Troufnete si na surfování? Letní riviéra (Summer Thermal Riviera) je otevřena od konce dubna do konce září, disponuje množstvím bazénů různých tvarů, s termální vodou o teplotě 26-36°C, pirátským ostrovwm pro děti, tobogány, skluzavkami, bazénem s umělými vlnami, pomalou řekou a dalšími.  Do areálu patří také saunový park, který disponuje 8 odlišnými suanovými zónami (za příplatek).

V hotelu je dále fitness centrum; recepce, restaurace, bar; parkovací místa, wi-fi připojení.

Stravování

polopenze, snídaně a večeře formou bohatého bufetu; možnost dokoupení obědů

Sport a zábava

aquapark s letní termální riviérou a zimním krytým pavilonem. Letní termální riviéru tvoří 9 venkovních bazénů se skluzavkami, vlnami, horskou řekou a vodopády, vše s termální léčivou vodou. Najdete zde také umělé jezero využívané ke koupání, rybolovu nebo projížďkám na lodičkách. Zimní termální riviéra nabízí mimo těchto atrakcí tureckou a finskou saunu, klasické masáže, whirpooly, masážní proudy, solárium, sluneční terasu, relaxační koutek, dětský bazén a množství dalších vodní atrakcí. Ve wellness centru hotelu Toplice se nachází zdravotní centrum a thajské masáže. Dále můžete navštívit kasino, disko a dětský klub v hotelu Toplice, v blízkosti jsou tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, bowling, squash. V nedaleké Mokrici se nachází 18-jamkové golfové hřiště.

Možnosti dopravy

vlastní

Základní služba zahrnuje

ubytování; polopenzi formou bufetu; vstup do fitness v hotelu; 2x denně vstup do Zimní nebo Letní termální riviéry (letní otevřena od konce dubna do konce září); wi-fi připojení; spotřeba energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

plná penze, dětská postýlka, rodinný pokoj, masáže

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: pobytová taxa 2,5 Eur / osoba / den, registrační poplatek 1,5 Eur / osoba / pobyt.

Tipy na výlet

Ve vzdálenosti 7 km od Čateže leží hrad v Mokrici, o jehož existenci jsou první záznamy z 15. století. Zámek Mokrice, který byl přestavěn na luxusní hotel s výhlášenou restaurací, je obklopen romantickým parkem s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm. K hotelu patří také jezdecký klub. Za návštěvu stojí také hrad Bizeljsko nebo klášter Pleterje.

Poznámka

pobyt min. 3 noci. Nástup na pobyt je možný kterýkoliv den v týdnu.


Čatež - Informace
Slovinsko - Informace
hotel Toplice 01.jpg
hotel Toplice 04.jpg
hotel Toplice 05.jpg
hotel Toplice 06.jpg
hotel Toplice 07.jpg
hotel Toplice 08.jpg
hotel Toplice 09.jpg
hotel Toplice 10.jpg
hotel Toplice 02.jpg
hotel Toplice 03.jpg
hotel Toplice 11.jpg
hotel Toplice 12.jpg
hotel Toplice 13.jpg
hotel Toplice 14.jpg
hotel Toplice 15.jpg
hotel Toplice 16.jpg
Slovinsko - Informace:

Obecné informace

Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.
Čatež - Informace:

nazev

Termální lázně - Čatež

popis

Moderní rekreační komplex Čatež se nachází nedaleko
hranic s Chorvatskem, 30 km od jeho hlavního města
Zagrebu. Terme Čatež mají bohatou nabídku vodních atrakcí,
relaxačních i léčebných programů. Letní termální
riviéru tvoří 9 venkovních bazénů se skluzavkami, vlnami,
horskou řekou a vodopády, vše s termální léčivou vodou.
Najdete zde také umělé jezero využívané ke koupání,
rybolovu nebo projížďkám na lodičkách. Zimní termální
riviéra nabízí mimo těchto atrakcí tureckou a finskou
saunu, klasické masáže, whirlpooly, masážní proudy,
solárium, sluneční terasu, relaxační koutek, dětský bazén.
Celý komplex se rozkládá na ploše 8 000 m2 s teplotou vody mezi
27 – 36 °C. Toto středisko poskytuje zábavu nejen v termálních
lázních, ale i v kasinu nebo na diskotéce. Jsou tady
tenisové kurty, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště,
bowling, squash. Nedaleko Čateže je zámek Mokrice, kde se
nachází 18-ti jamkové golfové hřiště. Město Brežice se zámkem s barokními freskami Rytířského sálu, fungující klášter
Pleterje, v němž mniši vyrábějí výbornou hruškovici.